Babet Çorap Paketleme İşi  

Babet çorap paketleme işi nedir? Babet çorap paketleme işi hanımların çok hoşuna gideceği severek yapacağı ek gelir kazanabileceği bir iştir. Tabikide herkes bu işi yapabilir. Paketleme işleri çok kolay işler olduğu için çok fazla paralar kazanıldığı görülmez fakat çok az paralar da alınmamaktadır. Eğer sizlerde bu işi yapmak istiyorsanız doğru bir yerdesiniz. Babet çorap paketleme işinde en önemli detay pratiklik ve hızlı çalışmaktır gününde işleri bitirmek birçok firmanın istediği çalışma prensibidir. Eğer sizler de günlük paketleme işleri yaparak para kazanmak istiyorsanız bu işlerden birisi ise babet çorap paketleme işidir. 

babet-corap-paketleme-isi.jpg

Babet Çorap Nedir? 

Babet çorap ayak bileklerine kadar uzanan genellikle erkeklerin kullandığı ince bir çoraptır. Genelde birçok erkek uzun çorap giymek yerine babet çorabı seçer. Yaz aylarında çokça fazla istenen kış aylarında fazla giyilmeyen bir çorap türüdür. Babet çorabın avantajları ise rahatlık ve esneklik bakımından diğer çoraplara göre daha güzeldir. Babet çorapların kullanımı rahatlığınızı en üst seviyeler taşımaktadır.  

Evde Babet Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 

Evde babet çorap işi ilanlarını nerden bulacağız diye sorular soruyorsunuzdur. Peki bu soruları size hemen yanıtlayalım. Evde babet çorap paketleme işinde ilk öncelikle yapmanız gereken aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmak ad, soyad, e-mail ve hangi günler çalışmak istiyorsanız o günleri yazacaksınız. Bu sayede sizlere hızlı dönüş sağlayacağız. Bu paketleme işlerinde firmalarla bizler sizin yerinize konuşup görüşüp sizin verdiğiniz fiyatın altına düşmeden anlaşma yapıyoruz ve sizlere direk iş fırsatı sunuyoruz. Bu babet çorap paketleme işinde en önemli nokta gününde zamanında yapmak ve işini iyi yapmak. Malzemeleri firmalar tarafından verilir ve onların anlaştığı kargo şirketlerinden gidip elden teslim alırsınız. Malzemeler; Babet çorap, karton kutu ve paketleme işinde kullanılacak olan şeffaf ince poşet. 

Babet Çorap Paketleme İşinde Ne Kadar Kazanırım? 

Babet çorap paketleme işinde ne kadar para kazanabilirim ki admin diye soruyorsunuz sizlere hemen açıklayayım o halde öncellikle sizler için anlaştığımız firmalarda 1000 paketleme başına 105 TL gibi bir ücret almaktasınız bir paketin için de 4 tane babet çorap bir kutunun içinde ise 20 tane paketlenmiş babet çorap olması gerekir tabikide firmalara göre bu fiyatlar ve paketleme işleri değişebilir ama bizler sizler için inceledik ve araştırdık. Ortalama olarak bu işte böyle yaparak para kazanıyorsunuz. İlk zamanlar eliniz alışkın olmadığı için yavaş paketlemeniz doğaldır ama pratikleştikçe sizlerde farkına varacaksınız ne kadar hızlı yaptığınızı. Eğer sizlerde bu işi yapmayı istiyorsanız bahsettiğimiz gibi başvuru kısmını doldurun ve sizlere hızlı dönüş yapalım.  

NOT;

EVDE EK İŞ İÇİN WEB SİTEMİZ DE HİÇBİR ÜCRET VE KİMLİK BİLGİSİ İSTENMEMEKTEDİR. ÜCRET VE KİMLİK BİLGİLERİ İSTENİLEN KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ.  

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh