Boncuk Paketleme İşi

Evde Boncuk Paketleme İşi 

Merhaba arkadaşlar bugün size evde boncuk paketleme işi haftalık veya aylık ek gelir nasıl elde edeceğinizi anlatacağım. Boncuk paketleme işi genellikle hanımlar tarafından sevilen işlerden biridir. Bu iş sayesinde boş zamanlarınızda ek gelir kazanabilirsiniz. Ekibimiz tarafından sizlere bu işin araştırılıp harfi harfine anlatacağız. Evde boncuk paketleme işi sayesinde oldukça iyi gelirler elde etmek mümkündür bu tabiki de size bağlıdır. Günde kaç tane paketleme yapacağınızı belirtip aylık veya haftalık firmalar ile anlaşıp güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde boncuk paketleme işini tek başınıza da yapabilir veya arkadaşlarınız, komşularınız, akrabalarınız ile eğer ekibiniz var ise ekibinizle de yapabilirsiniz hem siz hem de ekibiniz de bu işten ek gelir elde edebilir. O halde araştırdığımız bu işi incelemeye başlayalım isterseniz. Ankara ve Bursa gibi ek iş ilanları konusundan sizlere sunduğumuz konularımıza da illere göre kategorisinden inceleyebilirsiniz.  

boncuk paketleme isi

Boncuk Paketleme Evde Ek İş Nedir? 

Boncuk paketleme işi sayesinde birçok insan evden çalışarak ek gelir elde edebilecek artık. Çalıştığınız stresli ortamlardan sıkıldıysanız bu iş tam size göredir hem çalışıp hem de evde boş zamanlarınızda çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz. Boncuk paketleme işi zorluk gerektirmeyen işlerden biridir. Ana sayfamızda birçok paketleme işi bulunmaktadır eğer bu işi ve daha fazla iş ile ek gelirinizi arttırmak isterseniz bir bakınmanızı öneririz. Evde boncuk paketleme işi kazanacağınız para size bağlıdır. Haftalık veya aylık ne kadar paketlediğinize göre ücretleriniz ona göre değişmektedir. Firmalar günlük 1000 adet paket başına 100 TL ücret vermektedir. Sizin ne kadar paketleme yapabileceğiniz oldukça önemlidir bu yüzden başvurular kısmında belirterek hızlıca dönüş sağlayabiliriz.   

boncuk baglama isi evde 1

Evde Boncuk Paketleme İşi Gelir Ne Kadar Kazanırım? 

İşte gelelim herkesin merak ettiği o konuya bu ek iş ile aylık veya haftalık ek gelir ne kadar elde edebilirim. Bu sorunun cevabı tamamen size bağlıdır. Sizlerin 1000 adet başına vereceğiniz fiyatlara göre biz sizlerin adına firmalara belirtip kesinlikle sizin teklif ettiğiniz fiyattın altına inmiyoruz. Bildiğiniz üzere evde paketleme işleri diğer işlere göre daha kolay olduğu için seri bir şekilde biteceği için ek iş ilanlarına göre daha az ücrete yapılmaktadır. Eğer daha fazla ek gelir elde etmek isterseniz ana sayfamızda birçok iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Tabiki de bu sizin bileceğiniz bir iştir. Evde boncuk paketleme işi 1000 adet başına bahsettiğim gibi 100 TL ücret vermektedir. Günde 1000 adet Boncuk paketleme işi yaparak 100 TL’den aylık 3000 TL gibi güzel paralar kazanabilirsiniz. Tabiki de bu rakam yapabileceğiniz işe göre az kalabilir. Fakat iş kolaylığı bakımından yüksek miktarlarda iş yerleri vermediğini değinmek isteriz. Şuanlık bu işten 95 kişilik işe alım imkanımız vardır. Bu nedenle hemen başvurularınızı kolaylıkla yapabilir ve anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız sitemizde bulunan başvuru formunu doldurup alt kısımda ki yorumlara maksimum ne kadar fiyata yapabileceğinizi belirtirseniz size hızlı bir dönüş sağlayabiliriz 

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh