Çengelli iğne Paketleme işi

Özellikle kış aylarında işsizlik daha fazla olmaktadır. Fakat yayınladığımız ilanlar kış yada yaz farketmeden yapılabilecek işlerdir. Kimisi ihtiyacı için çalışmak ister kimisi ise sadece boş vakitlerini değerlendirmek için. Ama unutmayın ki verilen işlerde öncelik her zaman ihtiyaç sahipleridir. Evde çengelli iğne paketleme işi ile bir çok ihtiyaç sahiplerine ulaşarak yardımcı olmaya çalışacağız. Bu işi ihtiyaç sahipleri olan ev hanımları, tatilini boşa geçirmek istemeyen öğrenci arkadaşlar ve fabrikada çalıştığı halde yetiremeyen evin reisleri dahil olmak üzere herkes yapabilir.

Evde Çengelli iğne Paketleme işi

Bu işin yapımı kolay olsa da, zaman açısından kısıtlı olduğu için elinizin biraz atik olması gerekiyor. Tabi ki ilk zamanlarda bunu sizlerden istememiz yanlış olur. Fakat işi ne kadar çabuk kavrarsanız bizler ve evlere paketleme işi veren firmalar açısından iyi olur. Firmalar sizlerden haftalık olarak 12.100 paket çengelli iğne istemektedirler. Bu işi ne kadar hızlı yaparsanız firma ile sorun yaşamazsınız ve paranızı o an alabilirsiniz. Daha fazla iş yapabilmek için, aileniz, arkadaşlarınız ve yakın çevrenizden destek alarak, daha fazla iş çıkartır ve daha fazla kişiye maddi yönden destek vermiş olursunuz.

Evde Paketleme işi Nasıl Yapılır

Firmanın sizlere getireceği nazar boncuğu ve çengelli iğneleri, yine firma tarafından verilecek olan kutulara 50 şerli olmak üzere paketleyeceksiniz. Fakat paketlemeden önce her bir çengelli iğneye bir adet nazar boncuğu takmalısınız. Nazar boncuklarını iğnelere takarken dikkatli olun. İşi hızlı yapmak adına her hangi bir kazaya sebebiyet vermeyin. Teslim zamanında eksik verebilirsiniz bu fazla sorun yaratmaz, ama bir dahaki sefere bu eksikliği gidermeniz gerekmektedir. Yani bir hafta 900 paket verdiyseniz diğer hafta 1300 paket vererek bu açığı kapatabilirsiniz. Eğer firma sizlerden paketlenen ürünlere etiket yapıştırılmasını isterse, bunu da siz yapıcaksınız.

Bu işin ücretine gelecek olursak. Ödeme her hafta yapılır ve yaptığınız paketleme işi başına değilde her 1000 paket için 900 TL ödenir. Yani haftalık kazancınız  ortalama 700-800 civarı olacaktır. Aylık kazancınız ise 3600-3800 TL arasında değişmektedir.

Bu işi ben yapabilirim, benimde ihtiyacım var diyorsanız, konu altından başvuru yaparak, evlere ek iş veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız başvurular, firmalar tarafından değerlendirildikten sonra sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh