Düzce Evde Ek İş İmkanı

Düzce Evde Ek İş İmkanı

Düzce evde ek iş imkanı nedir? Düzce ilimiz de nasıl evde ek gelir sağlayabilirim? Gibi soruları bugün sizler için bu soruları cevaplayacağız. Günümüz de iş başvurularının genellikle deneyimsiz bahanesi ile reddedilmektedir ve bazen insanlar işleri kötü gider ve işten çıkarılmak zorunda kalırlar. Bu yüzden sizlere evden çalışarak ek gelir elde edebileceğiniz birkaç iş imkanı sağlayacağız. Evde çalışarak kendi ihtiyaçlarınızı ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılayabilir ve kendinize bakabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en güzel illerinden biri olan Düzce evde ek iş imkanı çok yüksek olan illerimizden biridir. Düzce de iş fırsatı çok yoğundur ve bu sayede insanlar kendi ihtiyaçlarını ek gelir kazanarak giderebilmektedir. Düzce evde ek iş imkanı sunan firmalar sayesinde insanlar işsiz kalmıyor ve sizlerde evinizden çalışarak çok güzel gelirler elde edebiliyorsunuz. Peki ya biz bu ilde hangi işlere başvurabiliriz diye soruyorsunuzdur. Bizler sizler için teker teker iş ilanlarını yazdık ve bu işler hakkında neler yapacağınızı ne kadar kazanacağınızı hepsinden bahsettik tek yapmanız gerek hangi işi istiyorsanız başvuru formunda belirterek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yoğunluğa göre sizlere hızlı bir dönüş sağlamaktayız sizlere bol kazançlar diliyoruz.

duzce-evde-ek-is-imkani.jpeg

Evde Pamuk Paketleme İşi

Düzce evde iş imkanı sayesinde çok fazla popüler olan evde pamuk paketleme  işi genellikle öğrenciler ve ev hanımları tarafından çokça istenen ve çok para kazanılan bir iştir. Öncelikle pamuk paketleme işi nedir? evde  paketleme işlerinden biri olan pamuk paketleme firmalar tarafından sizlere gönderilir. Malzemeler de o ürünün fabrika logolu poşet, pamuk ve terazi olmaktadır. Peki nerden bu malzemeleri teslim alacaksınız? Genellikle firmalar anlaştığı kargo firmaları ile sizlere teslimat geçer ve evinize kadar getirirler. Genellikle bir pakette  1000 gr ve günlük 30 paket paketlemeniz zorundadır bazı firmalara göre bu değişmektedir ama bizler sizler için ortalama bir pakette ne kadar olacağını araştırdık ve sunduk sizlere. Pamuk paketlerken en önemli nokta nemli yerlerde bırakmamaktır. Eğer güzel bir işçilik çıkarırsanız firmalar tarafından çokça beğenilirseniz. Sizlere daha çok iş verirler ve daha çok para kazanabilirsiniz. Genellikle paketleme işlerinde çok para kazanılmaz ama kazanılan para da çok da az  değildir aylık 2500 TL ile 3000 TL arası güzel bir ücret verilmektedir ama tabikide bu size bağlıdır. Eğer sizler  daha çok paketleme yaparsanız mesai ücreti olarak yansır ve daha çok para kazanabilirsiniz. Eğer sizlerde bu işi istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Sizlere başvuru yoğunluğuna göre hızlı bir şekilde dönüş yapmaktayız. Bol kazançlar diliyoruz.

 

Evde Havlu Paketleme İşi

Evde havlu paketleme işi bir çok tekstil firmasının çokça fazla istediği iş stilidir. Tekstil firmalar ve aklınıza gelen bir çok firma çok iş yoğunluğundan dolayı işleri yetiştirememektedir. Bu yüzden bu firmalar evden çalışarak destek sağlayacak bir çok personel alımı yapmaktadır. Bizler bu işi sizler yerine araştırdık ve daha ince detayları ile ana sayfamızda paylaştık. Sizlerde incelemek istiyorsanız hemen bakabilirsiniz. Evde havlu paketleme işi çok basit ve pratik bir iştir. Günde 1000 Adet paket yapmanız gerekir ve havluların temiz olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu işte en önemli husus temiz ve titiz çalışmaktır zamanında işi bitirip firmalara teslim etmek de bir artıdır. Bu sayede sizlere firmalar güvenir ve sizlerle daha çok iş yapmak isterler. Peki bu işten ne kadar para kazanırım admin? diye soruyorsunuzdur.  Hemen cevaplayalım. Bu havlu paketleme işinde genellikle ortalama 3000 TL ile 5000 TL arası para kazanmanız mümkündür ama bu iş performansınıza göredir. Eğer ne kadar paketleme işi yaparsanız o kadar para kazanıp ailenize ve kendinize destek olabilirsiniz.

duzce-evde-ek-is-imkani-2.jpg

Düzce Evde Ek İş İmkanı Sağlayan İlçeler

Düzce evde ek iş imkanı sağlayan ilçeler genellikle şunlardır; Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova,Kaynaşlı, Yağılca gibi bir çok ilçemiz evde ek iş imkanı sunmaktadır. Eğer sizler düzce de oturmuyorsanız bu konuya üzülüyorsanız sizlere güzel bir haberimiz var sizler için kategori kısmında bir çok iş imkanı sunan illerimizden bahsettik. Hemen inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh