Evde Çivi Paketleme İşi

Evde Çivi Paketleme İşi 2022

Günümüzde bir çok ev hanımları dışarıda çalışmaya pek zamanı olmamaktadır. Çocukların bakımı vs. Bir çok işi üstlendikleri için genellikle evde çalışmak isterler ve bu sayede ailesine destek çıkmak isterler. Evde çivi paketleme işi ise bir çok insanın ek gelir ve evde ek iş kapısı olmuştur. İnsanlar bu işi yaparak günlük veya aylık kazanç sağlamaktadır. Biliyorsunuz ki ülkemizde işsizlik bir hayli artmaktadır. Bu yüzden de evden çalışarak kendinize ek gelir kazanmak istemez misiniz? O halde doğru haldesiniz. Bir çok firma bu iş için personel almaktadır. İnsanlar bu iş sayesinde evden çalışıp para kazanabilmektedir. Peki evde çivi paketleme işi nedir? Genellikle tercih edilen bir iştir ve kazancı güzel bir iştir diğer paketleme işlerine göre yüksek bir kazanç sağlamaktadır. Çivi paketleme işi firmalar tarafından personel alımı yüksek bir iştir. Sizler de evde ek iş fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız sitemizde bildirimleri aç kısmına tıklayarak sizlerde iş sahibi olabilirsiniz. Ne duruyorsunuz hemen başvuru formunu doldurun ve iş sahibi olun.

 

Adana Çivi Paketleme İşi

Evde çivi paketleme işi genellikle hangi illerimizde bulunur admin? diye soruyorsunuz. Genellikle personel alımı yüksek illerimizde başta adana olmak üzere bir çok illerde iş ilanları bulunmaktadır. Evde paketleme işleri çok yoğun bir iş biçimidir. Adana ilimizde çokça fazla işsizlik vardır ve bu yüzden bir çok firma paketleme işlerini Adana da vermektedir. Genellikle insanlar evde çalışmak için bu işi tercih eder en çok ev hanımları ve öğrencilerin tercih ettiği bir iş biçimidir. Peki bu işlerde nasıl başvuru yapıyorsunuz aşağıda bulunan başvuru formunu doldurarak bizlerle iletişim sağlıyorsunuz ve bizler sizler için firmalar ile görüşüp sizin talep ettiğiniz ücretin altına düşmeden görüşüp anlaşıyoruz ve sizlere dönüş sağlıyoruz. Sizlere Bol Kazançlar Diliyoruz Sağlıkla Kalın.

evde-civi-paketleme-isi-(1).jpg

evde-civi-paketleme-isi-(1).jpg

Evde Çivi Paketleme İşi Nedir?

Evde ek iş imkanı sunan sitemiz sizler için bu işi araştırıp ne kadar kazanç elde ettiğinizi, nerden ilanlar bulabileceğinizi ve işin ne olduğunu araştırdı ve size sundu. Evde çivi paketleme işi genel anlamda çok personel alımı olan bir iş olmaktadır. Genellikle Evde çivi paketleme işinde Adana ilimizde sıklıkla ilan görmekteyiz. Firmalar kendi fabrikalarına yakın olan insanları seçmektedir. Bu yüzden başvuru formunu doldururken adres olarak da hangi ilde oturduğunuzu söylerseniz sizlere daha hızlı bir dönüş sağlayabiliriz. Evde paketleme ilanlarında en önemli nokta firmaların gözünde olan şey sorumluluk bilincidir. Zamanında işi yapmak ve güzel çalışmak her firmanın personel tarafından tercih ettiği kriterdir. Bir pakette 200 tane çivi konulması gerekir sizlere firmalar tarafından paket ve çivi getirilmektedir. Sizler 1 pakette 200 adet koymanız gerekir ve günün sonunda 100 adet paket çıkarılması gerekir. Eğer daha fazla para kazanmak isterseniz o halde daha fazla paket yapmanız gerekir.

 

Çivi Paketleme İşi Ne Kadar Kazanırım?

Evde paketleme işlerinde çok fazla kazanç elde etmezsiniz fakat az da kazanç elde etmezsiniz. Yani bu size bağlı olmaktadır eğer sizler azimle çalışıp sorumluluk bilincinde çalışarak para kazanabileceğinize inanıyorsanız o halde ne duruyorsunuz hemen aşağıda bulunan formu doldurun ve sizlerle iletişime geçebilelim. Hem de sizlere detaylı bilgiler verebilelim. Çivi paketleme işi yoğun zaman harcanın bir iş olmaktadır çünkü diğer paketleme ilanlarına göre daha fazla paketleme işi yapılan ve daha çok emek sarf edilen bir iştir. Günlük 200 adet paketleme başına 150 tl verilmektedir. Aylık ise 4500 TL kazanılmaktadır. Bunlar bizlerin sayesinde işe girenlerin kazandığı ortalama fiyatlardır. Eğer çok çalışırsanız kesinlikle sizlere daha fazla ücret ödemeleri gerekir ve sizlerde bu sayede daha fazla ücret almış olursunuz. Eğer sizler bu işi beğenmediyseniz o halde diğer iş ilanlarınıza bakmaya ne dersiniz hemen ana sayfamızdaki ilanlara bakarak sizlerde iş sahibi olabilirsiniz. Başvuru yoğunluğuna göre sizlere hızlı bir dönüş sağlanmaktadır son 75 kişi personel alımı olacaktır. Sizlere iyi günler diliyoruz. Bol kazançlar.

 

NOT;

EVDE EK İŞ İÇİN WEB SİTEMİZ DE HİÇBİR ÜCRET VE KİMLİK BİLGİSİ İSTENMEMEKTEDİR. ÜCRET VE KİMLİK BİLGİLERİ İSTENİLEN KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ.

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh