Evde Davetiye Yapma İşi

Evde Davetiye Yapma İşi

Herkese iyi günler bugün sizlere evde davetiye yapma işi nedir bu işten değineceğim. Evde davetiye yapmak genel de zor bir iş değildir. Genellikle 3 veya 4 saat çalışarak evden ek gelir elde etmek isteme misiniz? O halde doğru yerdesiniz. Günümüzde insanlar çalıştığı yerlerde huysuz olurlar, stresli bir yaşam sürerler tabii ki de en önemli şey aldığı maaşın onlara yetmediğini anlarlar. Bu yüzden insanlar boş vakitlerinde para kazanmak isterler akşam evlerine geldiğinde küçük bir para da olsa kazanmak isterler. İşte bu evde davetiye yapma işi tam size göredir. Evde ek iş imkanı sunan bu iş sayesinde sizler de evde 3, 4 saat çalışarak para kazanabilirsiniz. Bizler bu hizmeti sizler için sunmaktayız. Tabii ki de hiç bir ücret sizden talep etmemekteyiz. Sizlerde bu işe başvuru yapmak istiyorsanız hemen başvuru yapın ve sizde para kazanın. Bol kazançlar diliyoruz sizlere.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

evde-davetiye-yapma-isi-1.jpg

evde-davetiye-yapma-isi-1.jpg

Davetiye Yapma İşi Nedir ?

Davetiye yapma işi genellikle dönem dönem olmaktadır. Firmalar iş yoğunluğundan dolayı personel alımı yapmaktadır. Fakat personel alırken evden çalışan insanlara bakarlar işini iyi yapan sorumluluk bilinci yerinde olan insanlar genellikle hemen iş imkanı sağlanır. Günlük 1000 Adet davetiye yapmak zorunludur ama sizler ne kadar çok davetiye yaparsanız o kadar para kazanabilirsiniz. O yüzden bu kesinlikle size bağlıdır. Firmaları sizler için bizler buluyoruz merak etmeyin sadece sizler başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bu işte malzemeler dahil her şeyi firmalar tarafından karşılanmaktadır. Sermayesiz bir şekilde işe başlarsınız ve eliniz pratikleştikçe sizlerde para kazanabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Davetiye Yapma İşi Ne Kadar Kazanırım ?

Gelelim o soruya. Evde çalışarak ne kadar para kazanırım ? Bu soruyu kendinize sormanız gerekir. Bizler sizlere iş imkanı sunarız ve sizler de bu işte severek çalışarak para kazanırsınız. Evde ek gelir kazanmak isteyen insanlar çok para kazanmak isterse o halde çok daha fazla çalışarak para kazanabilirler. Mesela evde davetiye yapma işi genellikle günlük 1000 Adet ila 2000 Adet arası yapmanız gereklidir. Eğer sizler 3000 adet yaparsanız konuştuğunuz fiyatın daha üstüne para kazanabilirsiniz veya daha az yaparsanız daha az para kazanırsınız bu sizlere bağlıdır bizler sizler için iş imkanlarını sunuyoruz. Sizlerin adına anlaştığımız firmalar ile görüşüp sizlerin verdiği talep ettiği ücretin altına düşmeden anlaşmaya çalışıyoruz. Sizlerden kesinlikle hiç bir ücret talep etmiyoruz. Bu yüzden gönlünüz rahatça bizlere başvuru yapabilir ve sizlere hızlı bir şekilde dönüş yaparak detaylı bir şekilde sizlere işin nasıl olduğunu anlatıyoruz ve sizi iş sahibi yapıyoruz. Peki  bu işten ne kadar kazanırım diye bir düşünceye kapılıyorsunuzdur hemen sizlere bunu cevaplayalım. Öncelikle görüştüğümüz ve iş sahibi yaptığımız insanlardan duyumumuza göre ortalama 3000 TL para kazanmanız mümkündür.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 

 

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh