Evde Eldiven Paketleme İşi

Evde Eldiven Paketleyerek Ayda 6500 TL Kazanç Elde Edin

Evde eldiven paketleme işi, özellikle korona virüs etkisi artması ile birlikte, oldukça fazla talep edilen bir iş olma noktasına geldi. Sağlık ürünlerine olan talebin artması yanında muayene eldiveni paketleme işi için insanlara ihtiyaç daha fazla duyulmaktadır. Bu yazımızda sizler için plastik eldiven paketleme işi ne olduğuna ve bu işi bulmak için nasıl bir yol izlemenize gerektiğine dair önemli bilgiler vereceğiz.

Plastikten üretilen bu eldivenlerde gözenekler yoktur. Bu nedenle bakteriyel mikroplar ve virüsler üründen geçerek cildimize geçemez. Ellerimiz ile herhangi bir şekilde temas etmesi de bu anlamda söz konusu olmaz. Muayene eldivenleri, eczaneler, veteriner, kasaplar, dişçiler, manavlarda ve bunun yanında pek çok iş kolunda tercih edilir. İş alanına göre pudralı ya da pudrasız muayene eldivenleri tercih edilmektedir. Bu anlamda bilgi almak ve genel bir değerlendirme yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evde eldiven paketleme işi nasıl yapılır?

Dağla kauçuk kullanılarak muayene eldivenleri, plastik oldukları için alerji yapmaz ve terletmez. Pudrasız ve kaygın eldiven modelleri genel olarak cerrahi alanda tercih edilir. Ebatlara göre 50-100-200-500 ve 1000 paketli olarak satışa hazır hale gelir. Paketleme işlemleri bazen üretim yerlerinde bazen ise evde yapılabilmektedir.

Özellikle fabrikalar çok yoğun olduğu için şu sıralar iş verenler paketleme işleri için anlaştıkları kişileri tercih ederler. Muayene eldivenleri daha çok de ifade ettiğimiz gibi sağlık ürünü olduğu için dikkatli ve hijyen kurallarına uygun olarak paketlenmelidir. Paketleme yapacak olan kişi galoş, ağız maskesi, eldiven ve önlük kullanmalıdır.

Evde eldiven paketleme işlerinde, eldivenleri koyacağınız karton kutular sizin tarafından hazırlanır. Matbaalarda özel olarak hazırlanmış olan eldiven kutuları, şeritli kıvrım yerlerinde katlanarak basit bir şekilde hazır hale gelir. Kutuların sağlam olması adına kenarlarından para bandı ile yapıştırılması gerekir.

Evde eldiven paketleme işi hakkında bilgi almak ve bu işi en pratik şekilde nasıl yapacağınızı öğrenmek için sitemize erişim kurabilirsiniz. Sitemiz, her daim artan talepleri karşılama noktasında sizler için yeni ve güvenli çözüm yöntemleri sunmaktadır.

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh