Evde Havlu Paketleme

Evde havlu paketleme işi özellikle hanımların sevdiği evde ek işlerden biridir. Evlerimizde bu işi yaparak boş zamanlarımızda ek gelir elde edebiliriz. Evde paketleme işi genel olarak ev hanımlarının tercih ettiği paketleme işlerinden biridir.

Bu işi tabikide herkes yapabilir ve bu sayede ailenize katkı sağlar geçiminizi biraz daha fazla para kazanarak geçim sıkıntısını ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer bu işi istiyorsanız sitemizden bilgi alabilirsiniz. Evde paketleme işleri genelde kolay olmasının yanında iş verenler tarafından yüksek ücret ödenmesi nedeniyle çokça tercih edilmektedir. 

evde-havlu-paketleme-(1).jpeg

Evde Havlu Paketleme İşi ile Para Kazanma 

Evde havlu paketleme işi sayesinde aylık veya haftalık ek gelir kazanmak istemez misiniz? Eğer istiyorsanız bu iş tam size göre. Evde havlu paketleme şeffaf bir kargo, karton kutu paketi, koli bandı vb. Birçok ürün sizin başvurdunuz firmalar tarafından verilmektedir. Firmaların verdiği malzemeler size sayılı olarak verilir ve raporları tutulmaktadır. Sizden yaptığınız işi 7 günde bir ziyarete gelip teslim alırlar. 

Evde Havlu Paketleme İşi İle Ne kadar Para Kazabilirim 

Evde havlu paketleme işi ile ne kadar kazanabilirim diye soruyorsunuzdur. Bu iş tamamen size bağlıdır. Ne kadar paket yaparsanız o kadar kazanç elde edersiniz. Eğer tek başınıza yapmak yerine arkadaşlarınız, ailenizden bir kimse veya yakın komşularınız ile beraber yapıp hem size kazandırıp hem de çevrenizdeki insanlara kazandırmak istiyorsanız bu iş tam size göredir. Kişi bu işte ilk zamanlar yavaş iş çıkartabilir ama ürünleri aldıkça paketledikçe hızlanır ve el pratiği kazanılır ve bu sayede daha fazla kazanç elde etmiş olursunuz. Peki bu işte haftalık ne kadar kazanacaksınız haftalık 800 TL ile başlar tabiki de size bağlıdır bu sizin ne kadar paketlediğinize aylık ise 3200 TL gibi bir para kazanabilirsiniz tabiki de bu gelir değişkendir. Eğer bu işi istiyorsanız başvuru kısmından başvurup size hızlı bir şekilde dönüş yapabiliriz.  

Diğer İş İlanları

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh