Evde Kibrit Paketleme

Evde kibrit paketleme işi, evde çalışmak isteyen kişiler için son derece uygun bir iş modeli olarak değerlendirilir. Ekonomik anlamda içinde olduğumuz zor durumlar, insanlar için geçinmenin zorlanmasına neden olur. İnsanlar birikim yapmaktan daha çok, ay başına borçsuz bir şekilde girmeyi kendilerine hedef olarak belirler. Bu nedenle çok fazla boş zamanı olan kişiler için ek iş ekstra olarak gelir yöntemi olarak dikkat çeker.


Evlerde ek iş fırsatı sunan firmalar her geçen gün sayıca artış gösteriyor. Firmaların genel olarak evde kutulama, paketleme ve katlama işleri verdiğini biliyoruz. İş modelleri arasında kibrit paketleme işi dikkat çekiyor. Asgari ücrete yakın gelir elde etmek bu noktada mümkündür.

Kibrit paketleme işi nasıl yapılır?

Kibrit, ağaç dallarından yapılan ve yapısı ile kürdana benzeyen bir maddedir. Uç kısmında sürtünme sayesinde yanma özelliğine sahiptir. Asıl anlamı kükürttür ve Arapçadan dilimize çevrilmiştir. Ülkemizde ilk kibrit firması 1932 senesinde İstanbul’da kurulmuştur.


Evde kibrit paketleme işi nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeden önce bu işin tehlike arz ettiğini dile getirmek gerekir. Kibrit yanma özelliğine sahiptir. Bu nedenle paketleme alanlarından çocukları uzak tutmak gerekir. Aynı zamanda yakınlarda yer alan yangın söndürme tüpü güvenlik açısından da sizlere şirket tarafından temin edilir.
Kibrit paketleme işi yukarıda ifade ettiğimiz tehlikeli durumlardan arınmanız halinde son derece basit birkaç aşamadan meydana gelmektedir. Kibrit taneleri ve kutuları ayrı ayrı çuvallar halinde sizlere getirilir. Her bir kutuda 40 adet gelecek şekilde sayılıp konulması gerekir. Sonrasında da kolilenip paketlenip teslim edilir. Evde ek iş olanakları sunan firmamız evden oturarak para kazanmak isteyenler için ek iş imkanı sunmaktadır, Evinizde kibrit paketlemesi yaparak ayda 3500 tl varan ek kazanç sağlamaktadır.

Kibrit paketleme iş ilanları

Kibrit paketleme iş ilanları için en doğru adrestesiniz. Sitemiz kibrit paketleme ile alakalı olarak bir çok önemli içeriği sizlere sunar. Bu içerikler üzerinden değerlendirme yapmak ve buna göre sonuç almak son derece önemlidir.
İş ilanları internet ortamında daha rahat bir şekilde takip edilebilir. Günümüzde online platformlar iş bulma noktasında sizlere yüksek oranda yardımcı olur. Aynı zamanda gazete üzerinden de araştırma yapabilir ve buna göre önlem alabilirsiniz. Unutmayın her başvur olumlu sonuçlanmamaktadır nedenleri gelecek olursak adresi belli olmayan verilen işi zamanında teslim edemeyen bulunduğu il ilçe için iş olanakları olmadığından dolayı bazen iş başvuruları onaylanmıyabiliyor. Onaylanan başvurular ise aylık 3500 tl kazancı kabul edip verilen işi doğru ve zamanında yapmayı taahhüt eder.

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh