Evde Kokulu Taş Yapma İşi

Evde Kokulu Taş Yapma İşi

Evde kokulu taş yapma işi son günlerde sıkça tercih edilen tasarım ve hediyelik olarak kullanılan ve yapılmakta olan bir üründür. Farklı malzemeler ile sınırsız tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Özel günlerde, mevlüt, anma günleri gibi birçok etkinliklerde konuklara hediye olarak verilen bu ürün. Kokulu taş yapma işi malzemeleri firmalar tarafından veya sizden olarak farklı çalışma şekilleri mevcuttur.

 

Evde Kokulu Taş Nedir?

Evde kokulu taş yapımı düşündüğünüzden çok daha basit bir iştir. Yapacağınız kalıbın enine göre taş tozu, sıcak su, esans ve bir tane renklendirici ile bu işi kolayca evlerinizden çalışarak yapabilirsiniz. Taş tozunun oranı 1/3’ü kadar sıcak su bir veya iki damla kokulu esans, boya ve tabi kuruması için az bir miktar zamana ihtiyacınız olacak. Yaptığınız ürünün zarar görmemesi için kalıptan çıkarılırken tamamen kurumuş olmasına özen göstermeye dikkat etmeniz gerekir. Sonrasında ise süsleme kısmı işin içine girilecektir. Kutulama yada tülle sarma yaptığınız ürünün tasarımına göre canlılık katacaktır. Firmalar tarafından verilen siparişler tam olarak belirtilir. Örnek bir tasarım size gönderilir. Ekstra durumlarda sizlerin yaratıcılığınıza kalır. Firmalar tarafından kokulu taşlar çok önemli siparişlerdir. Her bir sipariş gününde teslim edilmesi gerekilir.

evde-kokulu-tas-yapma-isi-1.jpg

evde-kokulu-tas-yapma-isi-1.jpg

Kokulu Taş Yapma İşi Ne Kadar Kazanırım?

Evde kokulu taş yapma işinde başvurular yapılırken daha önce deneyime önem verilmez zaten kolay bir şekilde sizlere detaylı bilgileri ekibimiz tarafından öğrenebileceksiniz. Sizler sadece tek isteğimiz başvuru formunu doldurun ve bizim ile iletişime geçin bizler sizler adına firmalar tarafından anlaşıp görüşüp sizlerin verdiği aylık ücretlerden altına düşmeden anlaşma sağlamaktayız.

Adınız, soyadınız, adresiniz ve mail adresinizi başvuru formuna ekleyerek sizlere hızlı bir dönüş sağlayabiliriz. Evde ek iş fırsatları genellikle yaşadığınız bölge ve şehire göre seçilmektedir. Evde kokulu taş işi sayesinde çok güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Evde ek iş imkanı bizler sizlere sunmaktayız. Eğer bir ekibiniz var ise bu işten daha çok kazanç sağlamanız mümkündür. Ekibiniz ile yaptığınız işleri hızlı bir şekilde bitirip daha çok ürün alabilir ve daha çok kazanabilmeniz mümkün olabilir. Kendine güvenen insanları el becerisi yatkın insanları bu işe davet ediyoruz sizlerde evde 4,5 saatinizi vererek çok güzel paralar kazanabilir ailenize destek çıkabilirsiniz.

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh