Evde Mevlüt Şekeri Paketleme İşi 

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere evde mevlüt şekeri paketleme işinden bahsedeceğim. Bu iş hanımların ve bayların çokça hoşuna gideceği beğeneceğiniz bir iştir. Boş zamanlarınızda evinizden ek gelir sağlamak isterseniz işte doğru yerdesiniz. Evde mevlüt şekeri paketleme işi genelde bursa da çok fazla istenmektedir genel olarak bursa da çok fazla firmalardan talep görmektedir. Evde paketleme işlerinin genelde kolay olmasından dolayı iş verenler tarafından fazla yüksek ücret ödenmesi nedeniyle çokça tercih edilen bir ek gelir kaynağıdır.  

mevlut-sekeri-paketleme1.jpg

Mevlüt Şekeri Paketleme

Evde mevlüt şekeri paketleme işi sayesinde evden çalışarak ailenize ek bir kazanç sağlayarak yardımcı olabilirsiniz. Bu iş ile ilgilenen firmalar karton kutu paketi, koli bandı, eldiven vb. Birçok malzemeyi kendileri tarafından verilir. Firmaların verdiği malzemeler sayılı raporlu bir şekilde size verilir sizden yaptığınız paketlemeyi 7 gün ila 10 gün arasında ziyarete gelip teslim almaktadırlar.  

Mevlüt Şekeri İle Ayda En Az 3000 TL Kazan 

Şimdi arkadaşlar bu işten ne kadar kazanacağınızı sizlere inceleyip araştırdık. O halde biraz bu iş hakkında ne kadar kazanacağınızdan bahsedelim. Evde paketleme işi sayesinde ek gelir elde etmeniz mümkündür fakat bu gelir ne kadar olacağı size bağlıdır. Sizin el becerinize ve pratikliğinize göre kazanıcınız artmaktadır. Eğer iyi bir iş çıkartırsanız günde 500 ila 1000 arası paket çıkartırsanız günlük kazancınız firmadan firmaya değişmektedir fakat ortalama olarak günlük 100 TL kazancınız olur.  

mevlüt-sekeri-paketleme(2).jpg

Ek İş Paketleme  

Mevlüt şekeri paketleme işi para kazanmak için dikkat edeceğiniz diğer husus ise firmalara paketlediğiniz işin zamanında teslim etmek olacaktır. Bu sayede disiplinli işini iyi yapan çalışan olarak göze alınacaksınız ve bu sayede firmaların güvenini kazanabileceksiniz. Mevlüt şekeri paketlerken dikkatli ve çalışma ortamınızın temiz hijyenik olması gerekir. Özellikle yapmış olduğunuz paketlerin içine yabancı bir madde girmemesine dikkat ediniz. 

Evde İş İmkanları 

Sermayeniz olmadan yapabileceğiniz işler; Evde havlu paketleme, maske paketleme vb. Ürünlerin satışı gibi evde yapabileceğiniz birçok iş ana sayfamızda vardır eğer incelemek istiyorsanız ana sayfamıza giderek inceleyebilirsiniz. Çalışma fırsatı olmayan insanların boş zamanlarını gelire dönüştürmek için yapmış olduğumuz ek işleri genel olarak sosyal medya üzerinden satışlar gerçekleştirmektedirler. Eğer bu işlere katılmak istiyorsanız istediğiniz paketleme işleri vb. Satışlar için hangi ismi kaç tane paket yapmak istediğinizi yorumlar kısmından yazarak ve başvuru kısmından başvurarak size hızlı bir dönüş yapabiliriz. 

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh