Evde Minyatür Bahçe Yapma İşi

Minyatür Bahçe Yapma İşi

Günümüzde ormanlarımız yok oluyor. Gittikçe şehirleşmeye başladığımız bu dönem de  bazı insanlar doğayla iç içe olmak istiyor. Evde minyatür bahçe yapma işi sayesinde insanlar doğayı bir nebzede olsa hissediyor ve sanki ordaymış hissine kapılıyorlar. Minyatür bahçelerimizi insanlar hep gözünün önüne koyarlar evlerine, odalarına, çalıştığı yerlere ve aklınıza gelebilecek bir çok yere bu bahçeleri koymaktadırlar. Genel olarak hanımlar ve öğrencilerin tercih ettiği iş olan evde minyatür bahçe yapma işi çok güzel bir iştir hem de doğayı çok seviyorsanız bu işe bayılacaksınız. Eğer sizler de yaratıcılığınıza ve tasarımınıza güveniyorsanız gerçekten bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız ne duruyorsunuz o zaman hemen bizlere başvurun ve sizlere hızlı bir dönüş sağlayalım.

Minyatür Bahçe Nedir?

Minyatür bahçe nedir? Minyatür bahçe küçük bir saksının içinde bulunan küçük bir bahçedir. Biblo bahçe de yanı sıra denmektedir. Peki bu Evde minyatür bahçe yapma işi nasıl para kazanırım? Öncelikle bu işi kendinize sormanız lazım gerçekten bu işi istiyor muyum. Eğer sizin cevabınız evet ise o halde doğru bir yerdesiniz. Evde minyatür bahçe yapma işi diğer evde ek işlere benzemez kesinlikle tasarıma öncelik verilir. Ne kadar iyi bir tasarım yaparsanız o kadar iyi bir iş çıkartırsınız . Malzemeler bizim anlaştığımız firmalar tarafından gönderilmektedir. Malzemeleri şunlardır; Toprak, saksı, biblo ve çiçekler bunlar sizlere anlaşmalı kargolar tarafından evinize kadar getirilmektedir. Bizler sizler için firmalar ile görüşüp anlaşıyoruz ve sizlere iş sağlıyoruz ve bunun karşılığında kesinlikle bir ücret istemiyoruz. Son zamanlarda gördüğümüz kadarıyla çokça sahte paketleme siteleri vb. dolandırıcı siteleri açılıyor ve sizlerden başvuru için para talep ediyorlar bunlara inanmayınız lütfen hiç bir site sizden başvuru için para almaz alan siteler kesinlikle dolandırıcıdırlar.

evde-minyatur-bahce-yapma-isi-2.jpg

Minyatür Bahçe Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Evde minyatür bahçe yaparak gerçekten ciddi paralar kazanabilirsiniz. Özel tasarımlar yaparak kendinizi bu işte geliştirerek çok iyi gelir elde etmeniz mümkündür ama en önemli şey tasarımdır. Eğer tasarım ve el becerinize güveniyorsanız o halde çok güzel işler ortaya çıkarabilirsiniz. Bizler sizler adına firmalarla görüşüp anlaşıyoruz ve sizlere dönüş yapıyoruz. Genellikle çiçekçiler bu işler ile ilgilenmektedir. Fakat yoğunluktan dolayı çok fazla ilgilenemezler bu yüzden bir yerden destek beklerler ve o destek sizlersiniz. Tabikide sadece bizim önerdiğimiz firmalarda değil de kendi çevrenizde de bu işi yapıp satabilirsiniz bu sizin potansiyelinize bağlıdır. Mesela örnek vermek gerekirse bir sosyal medya hesabı kurup oradan da kendi bahçe tasarımlarınızı paylaşarak müşteri çekebilirsiniz ve bunun gibi bir çok örnek ile çok iyi gelirler elde etmeniz mümkündür. Peki bu işten ortalama ne kadar kazanırım? Evde minyatür bahçe yapma işi sayesinde bir çok firmalar aylık 3000 TL ile 5000 TL arası para vermektedir. Eğer sizler hem bizim anlaştığımız firmalar ile hem de kendi sisteminizi kurup satarsanız bu para 2 veya 3 kat daha fazla artar. Bu size bağlıdır eğer bu işi beğendiyseniz hemen bizlere başvuru talebi gönderebilir ve hemen işe koyulabilirsiniz.

 

Evde Nasıl Para Kazanırım?

Evde minyatür yapma işinden çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Örnek olarak trendyol, dolap gibi bir çok popüler platformlarda tasarladığınız ürünleri satabilirsiniz ama böyle platformların tek kötü yanları sizlerden komisyon almalarıdır. Tabikide bu işte pazarlama yeteneğinizin olması gerekir eğer ağzınız iyi iş yapıyorsa komisyon alan platformlara gerek bile kalmaz çevrenizde veya sosyal medya hesabınızı kullanarak çok iş yapabilirsiniz. Tabikide bize başvuru yaparak da sizler için firmalar ile görüşürüz ve hiç bir ücret almayız. Bunun yanı  sıra sizler de bir Twitter, instagram ve bir çok platformda tasarımlarınızı paylaşarak bir çok müşteri çekebilirsiniz. Eğer bu işten gerçekten para kazanmak istiyorsanız emek sağlamanız gerekir. Başvurularınızı bekliyoruz.

 

Hepinize hayırlı ve bereketli kazançlar diliyoruz inşallah başarılı bir şekilde iş yapar ve çok paralar kazanabilirsiniz. Sizlerde evde ek iş fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız hemen web sitemize abone olabilir ve sizlerde herkesten önce ek iş fırsatlarını kaçırmamış olursunuz. Web sitemizde sizlere uygun birçok iş bulunmaktadır. Eğer beğendiğiniz veya hoşunuza giden bir iş var ise hemen başvuru kısmını doldurun ve sizlere detaylı bilgiler verelim.

 

 

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh