Evde Plastik Bardak Paketleme İşi 

Herkese iyi günler arkadaşlar bugün sizlere plastik bardak paketleme işinden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi şu dönemde herkesin paraya ihtiyacı var eğitim gören üniversite öğrenciler, lise öğrencileri, ev hanımları ve ek gelire ihtiyacı olan herkes bu işi seveceğine eminim. Evet arkadaşlar ek gelir kazanacağımız işten biraz söz edelim.  

Günümüzde evde ek iş talepleri çokça artmaktadır. Bu yüzden bu evde plastik bardak paketleme işi sizin için çokça fazla gelir bakımından sevindirecektir. Bu iş sayesinde çok güzel gelirler elde etmeniz mümkündür. Kendinize ve ailenize destek mi çıkmak istiyorsunuz o halde doğru yerdesiniz. Plastik bardak paketleme işi genelde hızlı ve güzel paralar kazanabileceğiniz bir iştir.

evde-plastik-bardak-paketleme-isi1.jpg

Plastik bardaklar çoğu iş yerlerinde piknik alanlarında çokça fazla kullanılan bir üründür. Plastik bardak paketleme işinde çok keyifle yapacağınızdan emin olabilirsiniz tabikide işi gerçekten severek istiyorsanız. İş veren firmalar tarafından çokça iş ilanları fazla olan bir iştir. Peki ortalama ne kadar paketleme yapacağınızı soruyorsunuzdur firmalar genellikle 10.000 ila 20.000 arası bardak göndermektedir. Yanlarında ise poşetleriyle beraber göndermektedir. Bunların içine düzgün bir şekilde yırtık vb. Tariş olmadan 20’şer tane paketlemeniz istenmektedir. Tabikide firmadan firmaya değişmektedir genellikle bir pakette 20 tane olması gerekir.  

evde-plastik-bardak-paketlem-isi-3.jpg

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır? 

Evet arkadaşlar gelelim bu evde plastik bardak paketleme işi sayesinde ek kazancımız ne kadar olacaktır. Bu işte önemli hususlardan biri işinizi düzgün yapmaktır. Eğer işinizi zamanında ve sorumluluk bilincinde yaparsanız firmalar tarafından güven kredisi oluşacaktır. Hem belki de sizi beğenirlerse başka işler de vermeleri mümkündür her şey işinizi gerçekten istemenize bağlıdır eğer bu iş size göre ise başvuru kısmından bize iletişim bilgilerinizi atabilirsiniz. Bu işten aylık ek geliriniz haftalık 350 TL aylık ise 1400 TL’dir ilk zamanlar işte biraz yavaş olabilirsiniz ama gittikçe eliniz pratikleştikçe daha fazla ürün paketleyerek daha fazla gelir elde etmeniz mümkündür. 

Evde Ek İş Veren Firma İlanları  

Bursa, Ankara, Adana, Konya, İstanbul, Muğla, Batman, gibi illerde paketleme işi ilanları çok yoğundur.  

NOT;

EVDE EK İŞ İÇİN WEB SİTEMİZ DE HİÇBİR ÜCRET VE KİMLİK BİLGİSİ İSTENMEMEKTEDİR. ÜCRET VE KİMLİK BİLGİLERİ İSTENİLEN KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ. 

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh