Evde Raptiye Paketleme

Evde Raptiye Paketleme 2022

Paketleme işleri sayesinde ek gelir kazanan çok aile bulunmaktadır. Genellikle ev hanımlarının bu işleri daha çok tercih ettiği bir iş biçimi olmaktadır. Hem zaman konusunda hem de bu zamanı gelire dönüştürmek amacıyla, evlere paketleme işi veren fabrikalar kesinlikle değerlendirilmelidir. Günümüz şartları bakımından hayat çok zor tek bir iş ile ailenizi geçindirmek artık bir hayal oldu ekibimiz tarafından tamamen bunun farkındayız. Gerek tatillerde boş vakitlerinde çalışmak isteyen öğrenci arkadaşlarımız veya eşini ve ailesine bir ek gelir kazanmak isteyen ev hanımlarına detaylı bir şekilde bilgi vermek adına raptiye paketleme yazısıyla sizlerleyiz. Bu iş hakkında detayları yapılışı her şey dahil makalemizde bahsettik ve sizlere ekibimiz tarafından sunduk.

 

Evde Raptiye Paketleme İşi

Her şeyden önce dikkat edeceğiniz ilk şey sağlıktır. İş bulunur ama sağlık bir daha geri gelmez, Çalışırken iş kıyafetlerinizi kullanmaya özen göstermenizi rica etmekteyiz. Elinize iş eldivenleri bulunmasında dikkatli olunuz. Bu işte bir zorluk bulunmamaktadır.

Herkes bu işi yapabilecektir. Kazanç bakımından gayet güzel olan bu yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile birlikte çalışarak, daha fazla kazanmak tamamen sizin elinizdedir.

Firmalar tarafından evden çıkmadan ev adreslerinize büyük koliler halinde sizlere teslim edilecektir. Raptiyeleri firmaların belirlemiş olduğu sayıda kutulara koyarak etiketlemesini yapacaksınız. İş kesinlikle yorucu değildir. Sermayesiz bir şekilde yapılan bu iş ekip çalışması ile hızlı bir iş çıkarabileceğinizi bu iş yapan kişilerin yorumları ile anlayabiliyoruz.

evde-raptiye-paketleme-1.jpg

evde-raptiye-paketleme-1.jpg

Raptiye Paketleme İşi Başvuruları

Evde raptiye paketleme işinde başvuru durumuna göre firmalar sizlerle iletişime geçmektedir. Şuan hangi ilde daha fazla yoğunluk olduğu bizlerde araştırmalarımıza rağmen bilemiyoruz. Fakat detaylı bir şekilde araştırmalar yapmaktayız sizlere hızlı bir hizmet için 7/24 ekibimiz tarafından sizler için araştırmaktayız. Bu firmalar verdiği işleri haftalık olarak teslim edecekler ve yapılan paketleme işlerini yine haftalık olarak almaktadır. Belirli bir teslimat sayısı mevcut değildir. Ama toplamda 300 bin paketleme işi vardır ve başvuru durumuna göre iş dağıtımı yapılacaktır.

Her paket başına 1 TL ödeme yapılacaktır ve her kutu yada etiket basımı için 0,50 kuruş etiket ödemesi yapılacaktır. Kısacası kutu başına alacağınız ücret 1,50’dir buda 1000 adette 1500 TL’ye denk gelmektedir. Günlük 5 bin paketleme yaparsanız 7500 TL kazanç sağlamış olursunuz. İş verenlerin en önemli hususu sorumluluk bilincinde bir bireyf olmanız gününde teslim etmeniz ve sizlerle iş devamlılığı için işi temiz, düzenli yapmaya özen göstermeniz sizler için yararlı olacaktır. evde raptiye paketleme işinde verilen malzemeler kaybetmemeye önem gösterin çünkü sayılı malzemeler verilmektedir. Sizlerden kesilebilir veya sizlerle iş yapılmayabilir.

 

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yaparken aşağıdaki formda ad, soyadı ve adresi belirtmek önemlidir. Tabii ki de açıklayıcı bir yazı yazarsanız (neden) belirtirseniz sizlere hızlı bir dönüş sağlayabiliriz. Başvuru yoğunluğuna göre sizlere elimizden geldiğince hızlı bir dönüş sağlamaktayız. Lütfen boş başvurular yapmayın.

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh