Evde Temizlik Bezi Paketleme

Temizlik Bezi Paketleme

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere evde temizlik bezi paketleme işini anlatacağım. Bu işten nasıl para kazanabileceğinizi de bahsedeceğim. Peki bu evde temizlik bezi paketleme nedir diye soranlar olacaktır.. Evde temizlik bezi paketleme bu iş sayesinde boş zamanlarınızda ek gelir kazanabileceksiniz. Biz sizlere bu işin nasıl yapılacağını harfi harfine anlatacağız. Temizlik bezi paketleme işi sayesinde arkadaşlarınız, aile yakınlarınız, yakın komşularınız, eğer bir ekibiniz var ise ekibiniz ile de çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Rahat bir iş mi istiyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz. Araştırdığımız bu işi incelemeye başlayalım isterseniz. Bursa ve Ankara gibi evde ek iş ilanları konusunda sizlere sunduğumuz konularımıza da illere göre kategorisinden inceleyebilirsiniz.

evde temizlik bezi ek is

Evde Paketleme İşi

Peki şimdi bu iş üzerinde biraz daha duralım o zaman bir çok insan evde ek gelir elde etmek ister. Çünkü çalıştığı işlerde kazanılan paranın yetmediğini fark ederler ve masraflarına yetmediğini anlarlar. Bu yüzden bu iş hem hanımlara hem de beylere göre bir iştir. Evde temizlik bezi paketleme işi zorluk gerektirmeyen bir iştir. Boş zamanlarınızda ek gelir kaynağı olan bu evde yapacağınız ek işler arasında olduğunu belirtmek isteriz. Evde ek iş imkanları sunarken sizlerden gelecek olan taleplerin doğrultusunda size yardımcı olmaya çalışmaktayız. Evde Temizlik bezi paketleme işi firmalara başvurularak yaptığımız anlaşmalar kapsamında size gönderilecektir. Günlük veya haftalık ne kadar paketleme yapabileceğinizi başvurular kısmından belirtmeniz oldukça önemlidir. Bir pakette toplam 15 temizlik bezi olmalıdır ve hava almayacak bir şekilde özen göstererek düzenli bir iş çıkarılması gereklidir.

evde temizlik bezi paketleme isi 2

Evde Temizlik Bezi Paketleme Kazancı

Herkesin genellikle merak ettiği konulardan biri olan bu ek iş ile aylık veya haftalık elde edebileceğim ek gelir nedir ? bu sorunun cevabı tamamen size bağlı ne kadar bu işten para kazanmak istediğinize bağlıdır. Sizlerin 2000 adet başına vereceğiniz fiyatlara göre bizler sizlerin adına iş yerlerine fiyat belirtiyoruz ve kesinlikle sizin teklif ettiğiniz taban fiyatların altına inmiyoruz. Evde paketleme işleri diğer işlere göre daha kolay olduğu için ve hızlıca biteceği için ek iş ilanlarına göre biraz daha ucuza yapılmaktadır. Eğer daha fazla kazanmak istiyorsanız ana sayfamızda bir çok iş ilanlarını inceleyebilir ve daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz. Tabiki de bu konu sizin bileceğiniz bir iştir. Temizlik bezi paketleme işi 2000 adet başına 95 TL ücret verilmektedir. Günde 2000 adet temizlik bezi paketleme yaparak 95 TL’den 2850 TL gibi güzel paralar kazanabilmektesiniz. Tabiki de bu rakam yapabileceğiniz işe göre az kalabilmektedir. Fakat iş kolaylığı yönünden yüksek miktarlarda iş yerleri vermediğini söylemek isteriz. Şuan bu işten 60 kişilik iş imkanı sunmaktayız bu nedenle başvurularınızı kolaylık ile yapabilir ve anlaşmalı kargo firmalarımız ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız sitemizde bulunan başvuru yerlerine başvurup veya alt kısımda yorumlara maksimum ne kadar fiyata yapabileceğinizi belirtirseniz seviniriz.

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh