Evde Ütü Yapma İşi

Evde Ütü Yaparak Ek Gelir

Evde ütü yapma işi sayesinde ailenize çokça ek gelir katkısı yapabilmeniz mümkündür.  Eğer aile bütçesine biraz da olsa destek olmak istiyorsanız bu iş size göredir. Ama eğer bu iş yerine başka işler de bakmak isterseniz birçok iş seçeneğimiz ana sayfamızda vardır inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Eğer bu işi beğendiyseniz o halde doğru bir yerdesiniz. Evde ütü yapma işi sayesinde çok yüksek paralar kazanmanız mümkündür. Peki ya bu işe nasıl başvururum diye düşünüyorsunuzdur biz bu başvuruları firmalar ile görüşüp anlaşarak size dönüş yapmaktayız sizin sadece bu işi gerçekten istediğinizi ve sorumluluk bilincinde olmanızı istiyoruz. Başvuru kısmından veya yorumlardan belirterek size hızlı bir şekilde dönüş sağlıyoruz.  

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma  

Evde ütü yaparak para kazanma işi hanımlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Tabiki de bu işe herkes uygundur önemli olan işini düzgün yapmak ve pratikleşmek bu sayede çok fazla gelir elde etmeniz mümkündür. Sizler bu işe başvuru yaptığınızda biz sizler için firmalar ile görüşüp anlaşıp sizin vereceğiniz fiyatın kesinlikle altına düşmeden belli bir fiyat ile size iş bulmaktayız eğer sizde bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız hemen başvurabilirsiniz.

evde-ütü-yapma-isi.jpg

Peki bu işte malzemeleri nedir diye aklınıza soru takılabilir. Firmalar tarafından buharlı ütü gönderilmektedir ve evlerinizde kullanılan elektrik faturanızın 80% kısmını firmalar tarafından verilmektedir. Bu yüzden kazancınızda çok fazla etkilemeyecektir. Aldığınız ek kazancı ne kadar olduğunu bileceksiniz. Haftalık 500TL aylık ise 2000 TL arası ek kazanç kazanırsınız. Ama tabiki de bu firmadan firmaya değişmektedir ama biz size ortalama bütün firmaların verdiği fiyatları söyledik belki daha fazla veren firmalar da bulmak mümkündür.  

Evde Ütü Yapma İşi Nedir? 

Evet arkadaşlar size biraz da evde ütü yapma işinden bahsedeceğim bu iş öncelikle firmalar tarafından verilmektedir. Size pantolon gömlek vb. Ütü yapılacak ürünler anlaştığımız kargolara gönderilir ve siz bunları almaya gidersiniz. Hanımlar tarafından sıklık ile istenen bu iş malzemeleri de firmalar tarafından verilmektedir. Bu malzemeler ütülenecek ürünler ve bir tane buharlı ütü makinesi bu işte dikkat edilmesi gerekilen hususlardan biri de sorumluluk alma bilinci eğer işinizi düzgün bir şekilde zamanında yaparsanız güven kredisi oluşur firmalar tarafından çokça sevilen bir personel olabilirsiniz.  Eğer bu iş size göre ise başvuru kısmından başvurup yorumlar kısmından haftalık veya aylık almak istediğinizi söylerseniz size hızlı bir dönüş yapabiliriz.  

Evlerde Ek İş Nasıl Bulabilirim? 

Evlerde ek iş mi arıyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz. Bu site size bir aracı olacaktır. Bizler sizin yerinize firmalar ile görüşüp anlaşıp size hızlı bir şekilde dönüş yapıyoruz. Eğer başka işler arıyorsanız ana sayfamızda bulunan ilanlara bakabilirsiniz size göre birçok paketleme, evde iş ilanları, şehirlere göre ilanlar Konya, Ankara, Bursa gibi illerimizden ek ilanlara bakabilirsiniz.  

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh