Nikah Şekeri Paketleme işi

Her yıl olduğu gibi 2022 yılında da evlere ek iş veren firmalar eleman arayışı içine girerek, ilanlarını vermeye başladılar.  Bazıları yeteri kadar çalışacak kişi bulmuşken bazıları da hala eleman aramaktadırlar. Aslında bir çok ev hanımı bu tür işleri aramasına rağmen ne firmalara ulaşabildiler nede iş bulabildiler. Bizde onların yükünü biraz da olsa almak adına evde nikah şekeri paketleme işi adlı konumuzu yayınlamış bulunuyoruz. Bu konu sayesinde başvurularınızın durumuna göre firmalarda sizler ile iletişime geçecektir. Bu işe sadece ev hanımları değil evinde çalışarak para kazanmak isteyen herkes başvuruda bulunabilir.

Evde Nikah Şekeri Paketleme işi

Yorumlarınıza göre aranılan kriter de ve şehirde eleman bulunduğu zaman firmalar mail adresleriniz sayesinde sizler ile iletişime geçeceklerdir. Gerekli olan adres ve telefon numaraları alınıp iş hakkında gerekli açıklamalar yapılarak işe başlanılacak. Daha önceden bir çok ev hanımı evde nikah şekeri paketleme işi sayesinde ayda 2800 TL ye kadar ek gelir sağlayarak, hem eşlerine maddi anlamda yardımcı oldular, hemde para sıkıntısını ortadan kaldırdılar. 2022  yılında firmaların ödeyeceği ücret geçen yıllara göre biraz daha fazla olmasını bekliyoruz. En iyi açıklamayı firmalar kendileri yapacaklardır fakat, her gün pahalılaşan hayat şartlarında, aynı ücret ile eleman çalıştırmak olmaz diye düşünüyoruz.

Evde Paketleme işi Nasıl Yapılır

Sizler ile iletişime geçen firmalar, çalışma süreci içinde gerekli olan tüm malzemeleri temin etmek zorundalardır. Hijyen açısından eldiven ile çalışmanız en önemli şartlardan biridir. Biliyorsunuz nikah olayı bir çok kişi için bir defa olur ve çok özel bir gündür. Bu özel günde misafirlere dağıtmak amacı ile hazırlanan nikah şekeride özel olmalıdır. Müşterilerin seçtikleri nikah şekeri keseleri yada paketleri, işi yaptıracak firma tarafından sizlere teslim edilir. Her pakete kaç adet şeker koyacağınızı belirtirler. Eğer paketleme işinde özel bir süsleme yada herhangi bir çalışma şekli yok ise, verilen paketlere şekerleri koyarsınız.

Bu işin teslimatı  diğer evde paketleme işleri gibi aylık olmaz. Sizlere iş verilirken, teslim alınacağı gün söylenir. O günde mutlaka belirtilen paketleme işini eksiksiz yapmak zorundasınız. İş teslimi sırasında ücretinizi alırsınız. Yeni bir iş var ise o işte teslimat sırasında sizlere verilir.

Açıklayıcı bir metin ile, telefon numarası kullanmadan, şehrinizi yada bulunduğunuz bölgeyi yazarak alt kısımdan ilk başvuruyu yapabilirsiniz.

Bu İş İçin Başvuru Gönder

Refresh